Dom ProduktyWiercenie Mud Pump

Pompa wiertnicza BW250 do błota

Opinie klientów
JCdrill --- Najlepsza i wyspecjalizowana "platforma do kompleksowego wyboru źródeł" dla wiertni i narzędzi - Orlan

—— Orlan

Platforma wiertnicza na wodę TWD200 to naprawdę dobra maszyna do wiercenia otworów, łatwa obsługa, wysoka wydajność i dobra cena. - Кочетков Юрий

—— Кочетков Юрий

Hydrauliczne obrotowe studnie wiertnicze JKS300, wiercenie JKCS400 przez młotek DTH i pompę błotną, bardzo dobra jakość i przemyślany serwis posprzedażowy!

—— Pan Mohammed Seif

Zaczynamy korzystać z wiertnicy do skał JK580 DTH od 2009 roku, teraz mamy 6 zestawów pracujących w zakładzie górniczym naszego klienta, idealna maszyna w rozsądnej cenie.

—— Gocha Rostiashvili

Im Online Czat teraz

Pompa wiertnicza BW250 do błota

Pompa wiertnicza BW250 do błota
Pompa wiertnicza BW250 do błota Pompa wiertnicza BW250 do błota Pompa wiertnicza BW250 do błota

Duży Obraz :  Pompa wiertnicza BW250 do błota

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: JCDRILL
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: BW250
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: Negotation
Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksport
Czas dostawy: Do negocjacji
Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
Możliwość Supply: 10000 zestawów / rok

Pompa wiertnicza BW250 do błota

Opis
break: JCDRILL Stan: Nowy
Fule: Diesel Nacisk: Wysokie ciśnienie 120bar
Struktura: Pompa tłokowa Wymiary: 1100 x 995 x 650
Prędkość wejściowa: 500r / min Maksymalny przepływ: 250 l / min
waga: 500 kg
High Light:

pompy szlamowe do wiertnic

,

pompa szlamowa do studni wodnych

BW250 Pompa do wiercenia w błocie Pompa do błota wysokoprężnego do wiercenia studni wodnych

 

Pompy płuczkowe BW160 / BW200 / BW250 stosowane są głównie do nawadniania maszyn rolniczych. Cechą charakterystyczną jest wysokie ciśnienie, podnoszenie znacznie mniejsze zużycie energii, łatwa obsługa, wysoka jakość i wytrzymałość, łatwość przemieszczania, szczególnie na górskich tarasach nawadniających.

Stanowią również główne wyposażenie służby geologicznej, główną rolą w procesie wiercenia rdzeniowego otworów wiertniczych jest doprowadzenie płynu (mułu lub wody), spowodowanie jego cyrkulacji podczas wiercenia oraz odprowadzenie odpadów skalnych z powrotem do gruntu w celu uzyskania i utrzymuj dolny otwór w czystości i smaruj wiertła i narzędzia wiertnicze chłodzeniem.

BW-250 Mud Pumps wyposażona jest w wiertnice do wiercenia otworów z błotem.Podczas wiercenia pompa płuczkowa pompuje gnojowicę do otworu w celu pokrycia ściany, smarowania narzędzi wiertniczych i przenoszenia gruzu skalnego na ziemię.Jest stosowany do geologicznych wierceń rdzeniowych i poszukiwawczych o głębokości mniejszej niż 1500 metrów.

Specyfikacje

Nazwa BW-250
Rodzaj Poziomy, trzycylindrowy jednostronnego działania,
wzajemna pompa tłokowa
Udar mózgu 100 mm
Liner Dia 80mm 65mm
Biegi ja II III IV ja II III IV
Prędkość pompy (razy / min) 200 116 72 42 200 116 72 42
Przemieszczenie (litr / min) 250 145 90 52 166 96 60 35
Ciśnienie (MPa) 2.5 4.5 6 6 4 6 7 7
Ułamek objętościowy 85%
Połączona efektywność 72%
Moc wejściowa 15 Kw
Trójkątny skórzany pasek o średnicy dia Typ B × 5 Rowek 410 mm
Prędkość wejściowa 500 obr / min
Maksymalna wysokość ssania 2,5 m
Średnica rury ssącej φ76 mm
Średnica rury wylotowej φ51 mm
Pomiary 1100 × 995 × 650 mm
Waga 500 kg

Charactaristics

1.Projekty: Wiercenie konstrukcyjne projektów, np. Poszukiwanie, badania geotechniczne (badania geologiczne), kolej, droga, port, most, ochrona wody i hydroenergetyka, tunel, studnia, budownictwo przemysłowe i cywilne;

2. Poszukiwania: Poszukiwanie węgla kamiennego, Poszukiwanie rud;

3. Studnia wodna: wiercenie studni o małej średnicy otworu;

4. Instalacja rurowa: instalacja rur geotermalnych do pompy ciepła;

5. Palowanie fundamentów: wiercenie w palach otworowych o małej średnicy.

Pakiet

Standardowy pakiet transportu morskiego lub pakowany zgodnie z wymaganiami klienta

Nasze Usługi

W naszym systemie obsługi posprzedażnej ustalamy doskonały system kontroli ściśle według serii ISO-9000, w tym systemie data technologii i rozwiązanie problemu, a środki zapobiegawcze zostaną zapewnione w każdym projekcie konserwacji, wszystkie części zamienne zostaną użyte w nowym Produkty OEM z instrukcją montażu, listą przewozową, instrukcją producenta, kwalifikacjami i kartą gwarancyjną.


Zapewniamy „jeden sprzęt i jedną walizkę, serwis bez końca, czyli serwis posprzedażowy zaczynamy od potwierdzenia zamówienia, trwa przez cały okres użytkowania sprzętu.

informacje o firmie

Jincheng zapewnia użytkownikom wysokiej jakości rozwiązania górnicze i wiertnicze, zawsze koncentrujemy się na strategicznej koncepcji „Przetrwanie przez jakość, rozwój za pomocą kredytu”.


Specjalizowaliśmy się w badaniach, rozwoju i produkcji wiertnicy do skał, wiertnicy do studni wodnych, wiertnicy diamentowej, wiertnicy kotwicznej oraz odpowiednich akcesoriów i usług wiertniczych.stale dostarczamy wszystkim klientom profesjonalne rozwiązania wiertnicze dzięki naszej zaawansowanej technologii, doskonałemu sprzętowi, surowym środkom testowym i doskonałej sieci serwisowej, które tworzą naszą markę „JINCHENG” dobry wizerunek rynku, obecnie nasze produkty stanowią 50% rynku krajowego i posiadają eksportowaliśmy do ponad 40 krajów, aw listopadzie 2002 roku przyznaliśmy ISO9001: 2000.

Dzięki doskonałej technologii i solidnym możliwościom obsługi rynku, mamy zarówno solidny system marketingowy, jak i doskonały system wsparcia serwisowego, który pomaga nam zdobyć zaufanie klientów zarówno w kraju, jak i za granicą, możemy zapewnić użytkownikom wiertni wysokiej jakości profesjonalne rozwiązanie sprężarki powietrza i względne obsługa posprzedażna również.

Orzecznictwo

Pompa wiertnicza BW250 do błota 0

FAQ

P: czy jesteś oryginalnym producentem? P: Jakie warunki płatności są dla nas dostępne? P: Na jakich warunkach Incoterms 2010 możemy pracować?

Odp.: Tak, my JCDRILL jest oficjalnym wiodącym producentem maszyn wiertniczych w Chinach i mamy wszystkie potrzebne produkty z serii.

 

 

Odp .: termin T / T lub termin L / C.W okresie T / T wymagana jest zaliczka w wysokości 30% z góry, a saldo 70% zostanie uregulowane przed wysyłką.Na warunkach akredytywy można zaakceptować 100% nieodwołalną akredytywę bez „miękkich klauzul”.

Odp .: Jesteśmy firmą profesjonalną i międzynarodową, akceptujemy wszystkie warunki Incoterms 2010, zwykle pracujemy na FOB, CIF, CFR, CIP.

 

 

P: Jak długo potrwa czas dostawy? P: A co z obsługą posprzedażną?

P: Części zamienne, kiedy ich potrzebujesz

 

Odp.: Zwykle produkcja zamówionych maszyn zajmuje około 3-15 dni.W większości przypadków możemy mieć natychmiastową dostawę naszych zwykłych maszyn w ciągu 15 dni.

 

 

Odp.: 365 × 24 całoroczna usługa
Jesteśmy zobowiązani do całodobowego serwisu przez cały rok, nawet w święta, zgodnie z naszą polityką zapewniania „odpowiedzi w ciągu 15 minut i zakończenia pracy w ciągu 24 godzin”.

O: Mamy centra części zamiennych na różnych kontynentach, które przechowują specjalistyczne części zamienne.Obiecujemy, że części zamienne zostaną dostarczone w ciągu 72 godzin lub nie więcej niż tydzień.

 

O nas
Pompa wiertnicza BW250 do błota 1

 

Szczegóły kontaktu
Beijing Jincheng Mining Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Nicole Shen

Tel: +8613720030980

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)